Jdi na obsah Jdi na menu
 


Noční můra

3. 3. 2008
Co říct? Je to slash který jsme napsaly (já a Didina) a nevím jak vám,ale mě se líbí...
Mno měla by to být jednorázovka ale když bude někdo hodně přesvědčivý mohla by z toho být i povídka (což je ale nepravděpodobné...)
Pár: HP/RW
Koukal jak se jeho kamarád na posteli zmítá bolestí a jeho čelo žhne. Nemohl se na to koukat. Ale co mohl dělat? Nešlo ho vzbudit. Tolikrát se o to pokoušel a přesto ho nemohl z těch muk pomoct.
Přestával si být jistý jestli ho stále bere jen jako přítele... Začalo v tom být cosi víc, ale těžko říct jestli o tom on sám věděl... Snažil se chovat stále stejně, ale v jeho přítomnosti byl celý roztřesený... Nemohl pořádně jíst a o spánku ani nemluvě...
Kdybi ho chtěl probudit musel by se ho dotýkat a on věděl, že by nedokázal zůstat jen u doteků. Začal by ho hladit a... a možná by byl schopen ho políbit a to nemohl dovolit. Byl to jeho nejlepší přítel a on věděl, že on by k němu nikdy necítil nic víc. Tiše skoro neslyšitelně si povzdechl a sklonil se k němu. Jemně s ním zatřásl, ale to asi nestačilo. Přidal na síle až se jeho kamarád probudil. Sledoval jak se ty nejkrásnější zelené oči, co kdy viděl otevřeli. Jeho přítel měl v očích čirou hrůzu a celý se třásl.
"Rone.. už zas jsem tam byl! Zase jsem musel sledovat jak někoho... někoho mučí. Nechci to už nikdy zažít prosím." slzy mu tekly po hebké tváři a co nejvíce se k Ronovi tiskl. Ten se zhluboka nadechl a posadil si ho na klín." Pšš. To bude dobrý Harry jsem s tebou." těšil ho a pomalu s ním pohupoval.
Bylo tak těžké nepolíbit ho. Nevěděl co říct dál tak jen seděl a doufal že tenhle okamžik nikdy neskončí... No ale jak to bývá Harry se po chvíli uklidnil, přesto se nezdálo, že by se chtěl od Rona odlepit. Stále se k němu tiskl... Řekli by jste že to není možné ale tiskl se k němu stále blíž a blíž...
" Že mě nikdy neopustíš Rone? Slib mi to prosím" zvedl k němu hlavu Harry. Ron si uvědomil jak blízko jejich obličeje jsou. " Neboj neopustím." teď by mu slíbil všechno i kdybi to mělo znamenat jeho smrt. Věděl to. Z jeho blízkosti a to jak se k němu tiskl cítil, že se třese. " Rone..." roztřeseně zašeptal Harry. " Co Harry?" zeptal se nepřítomně Ron a hltal jeho rty. " Co ke mně cítíš?" tahle tichá otázka ho donutila překvapeně kouknout do těch nádherných zelených hlubin. " Já... Já..." zakoktával se a nevěděl, co říct. " Prosím Rone řekni. Potřebuji to vědět." Harryho hlas zněl naléhavě.
"Já já ... byl jsi můj nejlepší kamarád ale teď jsem zmatený... Harry víš já ... já tě miluju." zašeptal Ron a vyhýbal se pohledu těch krásných smaragdově zelených očí.
" Doopravdy Rone? Myslíš to vážně?" pokládal Harry naléhavě své otázky. " Já... víš ano!" sebral se Ron " Vím, že ty to necítíš a já tě chápu Harry. Jsem tvůj kamarád a navíc jsem kluk a... já si nedělám žádný naděje Harry, ale přesto, že tě miluji tak chci být pořád tvůj kamarád a doufám, že se se mnou budeš ještě bavit." uhnul Ron očima. Nedokázal se kouknout na Harryho - podle něho znechucenou - tvář.
To co Ron pokládal za znechucení však bylo překvapení, které pozdeji vystřídalo čiré štěstí. Hary ke svému kamarádovi už nějakou dobu cítil něco co by se za přátelství dalo považovat jen stěží. No a ty sny ... mno nikdy byste neřekli o čem všem se Harrymu zdálo.
Konečně po dlouhé době sebral odvahu... Chytl Rona za bradu a otočil mu hlavu tak aby se mu díval do očí. "Ty si nemusíš dělat iluze nikoho úžasnějšího než jsi ty jsem nikdy nepoznal jen jsem to zjistil až po dlouhé době." usmál se Harry a políbil Rona na rty. Ty úžasné hebké rudé rty...
Ron nemohl věřit svým uším! Ne to nemohla být pravda, ale když ucítil ty krásné rty na svých tak nebylo pochyb. Harry, jeho krásný Harry opětuje jeho city!! A dokonce ho i políbyl. To bylo něco o čem se mu už dlouho zdálo. Sakra vzchop se a začni mu jeho polibky oplácet. To je to po čem tak dlouhou dobu toužíš a teď tady sedíš jak poleno!!!! Ron s radostí poslechl své myšlenky a vysadil si Harryho ještě víc do náručí. Začali se vášnivě líbat a nemohli přestat.
Zvláštní co všechno může zapříčinit "noční můra" asi by si nikdy neřekli co k sobě cítí, kdyby se tohle nestalo... No a vidíte ted tu spolu sedí a vášnivě se líbají. Pomalu ale opravdu pomalu se Harryho ruce posunují ke knoflíkům Ronova pyžama...
" Opravdu to Harry chceš?" zeptal se vzrušeně Ron když mu Harry rozepnul první dva knoflíčky u pyžama. " Myslíš... myslíš Rone, že kdybych to nechtěl tak tu s tebou jsem? Myslíš, že bych tě tu líbal a..." Harry se trochu nadzvedl a zase sedl. Ron zalapal po dechu a zvrátil hlavu do zadu. Pro Merlina je něco krásnější než tohle? Zavzdychal v duchu Ron. Harry si totiž nasedl přímo na jeho vzrušené pohlaví a přinesl mu tak nádhernou rozkoš. " A že bych tě tu vzrušoval? Co myslíš?" vášnivě ho políbil a navedl jeho ruce na své vlastní knoflíčky od pyžama. Ron se nenechal dlouho pobízet a povalil Harryho na záda a lehl si na něj. " Počkej!" zhluboka dýchal Harry a zastavil Ronovo počínání.
Ron k němu zvedl nechápavě oči a zatvářil se ublíženě. " Proč?" zeptal se s jasným podtónem nechápavosti. " Hlupáčku myslíš, že bych chtěl přestat? Ne na to je to, co prožívám moc krásný." usmál se Harry a pohladil ho po obnažené hrudi. " Tak proč?" zeptal se Ron s jasnými otazníky v očích. " Chceš aby nás tady kluci načapali? Myslím, že Seamus s Deanem by se k nám s radostí přidali, ale Nevil asi těžko. A navíc..." převalil ho teďkom Harry na záda " chci být jenom s tebou." načež se natáhl pro hůlku a mávl s ní. Závěsy se okolo nich zatáhl a ještě pronesl tišící kouzlo.
Jistě Ron byl někdy tak nechápavý ale to se Harrymu na něm líbilo...
Byl rozkošný když se zatvářil nechápavě nebo když se naštval. Miliony motýlků mu poletovali v břiše a příjemně teplo se rozlévalo po celém jeho těle. Ale jednu maličkost to mělo. Vždycky byl strašně vzrušený a musel si odskočit.,
No ale v tom ted problém nebyl... I když jistě ten problém tu byl ale jeho řešení bylo na dosah ruky a navíc tak příjemné jak jen si mohl přát... Strhující rychlostí se zbavili oblečení a začali se znovu líbat...
" Rone!! Prosím!" sténal Harry do polštáře a boky vyrážel vstříc té rokoši,které mu přinášeli Ronovi nádherné rty. " Co chceš Harry?" přestal Ron se svojí ,prací' a zvedl k Harrymu oči. " Udělej mě prosím." šeptal Harry. " Cože chceš? Neslyším tě." ušklíbl se Ron. " To je týrání..." zakňučel Harry. " Možná..." protáhl Ron " Sakra tak už ho do mě strč!" zakřičel Harry. " Jak si přeješ, ale nejdřív tě musím připravit. Nechci aby se ti něco stalo." zašeptal mu do ucha Ron " Na to ti kašlu. Chci tě a teď hned!" zavrčel Harry a převalil Rona, že na něm ležel teďkom on, Harry.
" Co chceš ...?" nedořekl, protože roztouženě vydechl. " Harry ... mejsi připravenej. Bude tě to bolet!" zaskuhral Ron.Mě je to jedno!" a dosedl na něj. Chvilku ho to sice bolelo, ale bolest za chvíli přešla a místo toho cítil slast. Pomalu se začal nadzvedat a Ron mu s radostí pomáhal nadzvedat boky. Za chvíli sjednotili tempo a přiráželi neskutečnou rychlostí. Ron u toho Harrymu hladil penis tak není divu, že se za okamžik s jeho jménem na rtech udělal a svalil se na jeho hruď. Ron cítíc jak se Harryho svaly stáhují okolo jeho penisu se celý prohnul a vystříkal se do Harryho.
"Miluju tě Harry." zešeptal mu do ucha Ron.
"Já tebe taky a vždycky budu!"
The End
No a nakonec bych chtěla říct že mi bylo ctí pracovat s tak nadanou autorkou a doufám, že spolu ještě něco napíšem ... a vy to oceníte.... Jinak určitě navštivte její stránky www.didib.estranky.cz kde je tato povídka také uveřejněna....
Pá vaše Isabella :-) 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SUPER

(ANNA, 20. 3. 2008 17:12)

TAK TOHLE JE FAKT SÍLA,ALE JE TO ÚŽASNÝ. BYLO BY SKVĚLÝ KDY JSTE JEŠŤE NĚCO PODOBNÝHO NAPSALI.

Jednorázovka

(AnnaRakouska, 16. 3. 2008 14:52)

Tohle moc nemusím, ale nějak jsem to otevřela a dočetla. Celkem to ušlo, ale tyhle témata opravdu nemusím. :-)