Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.kapitolka - Sirius

22. 2. 2008
Předem upozorňuju že to bude krátké... hodně krátké...
1.kapitolka- Sirius
Skoro patnáctiletý chlapec s nachovou jizvou na čele se s trhnutím probudil. V hlavě mu stále zněl hlas… hlas nějaké ženy - "Bude to tak lepší." - Co to má znamenat? - To se ti zdálo idiote! - To vím i bez tebe a neříkej mi idiote. Pokud ti to nedošlo, tak jsem se neptal, co to bylo, ale co to má znamenat a v tom je rozdíl. - Tý jo a na tos přišel sám? - Překvapuje tě to? - Abych byl upřímný tak jo. - No takže zdálo se mi … - nám - nepřerušuj! Zdálo se nám… co vlastně? - O nějaké ženě jejíž jméno ani podobu si nepamatuju, která říkala "Bude to tak lepší." - No to toho víme hóóóóódně… - Hmm. - Došla ti řeč? - Proč by měla? - Ale to je jedno… Chlapec ukončil hádku svých dvou vnitřních hlasů a znovu si lehl. Už,ale nedokázal usnout něco ho stále víc přitahovalo k oknu. Zvedl se, rozespale k němu došel a trhnutím otevřel.Rozhlédl se po tiché potemnělé ulici a na trávníku pod oknem uviděl sedět velkého medvědovitého psa. Sakra co tu dělá Sirius? - Sedí :-). - Drž pec na nic jsem se tě neptal. Potichu přešel ke dveřím a otevřel je, sešel schody a vydal se tichou chodbou k venkovním dveřím. Opatrně vyklouzl ven a do ranního ticha zašeptal: "Siriusi co tu sakra děláš? Pojď dovnitř!" nařídil tiše a pobaveně sledoval jak sebou pes trhl a naštvaně zavrčel. Chlapec se otočil a zamířil zpět do domu doprovázen (miláčkem Siriusem … sorry lidi ale já ho prostě úplně miluju…) černým psem. Harry došel do pokoje a zavřel za Siriusem dveře. Pes se proměnil v černovlasého může a s povzdechem se ztěžka posadil na postel.
"Co se stalo?" vyhrkl chlapec okamžitě.
"To mě ani nepřivítáš?" zeptal se Sirius na oko naštvaně. "Harry víš já… něco jsem zjistil… Brumbál tvrdí, že bych ti to neměl říkat, ale… já musím. Nezlob se, že jsem ti to neřekl dřív, ale zjistil jsem to teprve před pěti dny…
"Ježiši Siriusi tak se vymáčkni nemám celej den čas poslouchat tvý koktání." zanaříkal Harry a zatvářil se otráveně.Celý léto mě tu nechaj trčet a najednou...-Hele sorry, ale nebylo to celý léto jen tři týdný, takže klídek.-Já ti dám takovej klídek až ti...
"Harry posloucháš mě?"
"Jistě že ...Ne!Koktáš tu jak stydlivá puberťačka, tak jsem se musel zabavit sám." odsekl rozmrzele.
"Víš to co jsem zjistil se ti asi nebude líbit..."
"Koho zabili?"
"Znáš...COŽE?!"
"Jasně že znám cože je to takové hezké slůvko, ale o tom jsem se bavit nechtěl.No tak co se stalo?" zeptal se naléhavě.
"Víš Harry Lily nebyla tvoje matka."
"Nebouchl ses v poslední době do hlavy?"
"To není vtip! Sakra vypadám, že žertuju?"
"Siriusi příjdeš si kdoví v kolik, sedíš na trávníku, vypadáš divně a ještě ke všemu mi tvrdíš, že MOJE MÁMA NEBYLA MOJE MÁMA!!!co si o tom mám jako myslet?! Dobře teda, když připustím, že říkáš pravdu kdo byl případně je podle TEBE moje máma?"
"Narcisa Malfoyová." zašeptal se sklopenou hlavou Sirius.
"To nemůžeš myslet vážně!" vykřikl Harry a utekl z místnosti.To je blbost!Voldemort poslal někoho, aby se vydával za SIriuse a nakecal mi takový hovadiny, ale prč by...
"Pottere tady jste dlouho jsme se neviděli!Jen hezky pojďte dolů a nedělejte žádný hlouposti."
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!
Sorry lidi ale už nemám náladu psát.Doufám že to patříčně oceníte a abych nebyla zlá...tak vám něco povím ju? Narcisa opravdu je Harryho matka ovšem vzniká otázka kdo je jeho otec?Tak si zkuste lámat hlavičky...já vám poradím je to buď James nebo Lucius nebo Sirius...teoreticky to může být i Severus....Kdo je asi tajemná postava na konci?No kdo ví ...vlastně já to vím!
A až tu bude pět komentářů od různých lidí dozvíte se to i vy...
Pá Isa :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ˇ=ˇ

(Didina, 28. 2. 2008 14:29)

No tak kdepak je kapitolka?? Já vím dolejzám přitom já sama jsem ještě nepřidala, ale.......

.....

(Aknel, 26. 2. 2008 18:47)

Takže začíná to velmi pěně. Moc se těším na další kapitolku.

*-*

(Didina, 26. 2. 2008 16:53)

Jůůůůů. Jak já se na teěším na další díl. Jenom doufám, že už bude delší. Jsem pátej, kdo píše komentář takže v nejbližší době jí můžu očekávat, že ano????? Jinak už jsem konečně napsala, že jsme se spřátelili ještě tě přidat do odkazů! Chjóóóóóóó, ale ne jenom tebe. Přeju si aby jeho otec byl James, ale jak vidím máš ráda Siriuse, ale... Je to Narcisy bratranec (já proti incesu nic nemám prvě naopadk, ale tady bych byla radši pro Jamese). Už přidáš???????????????????!!!!!!!!!!!

komentík

(Siria, 25. 2. 2008 19:25)

hmmmm, začíná to zajímavě. jsem zvědavá, jak to bude dál, doufám, že nás brzy potěšíš kapitolkou.

K povídce

(Cleare, 24. 2. 2008 16:18)

Tak...povídka zatím vypadá fakt moc dobře!!! to se musí nechat...Tak snad budeš pokračovat...

Začíná to hodně zajímavě

(AnnaRakouska, 23. 2. 2008 18:19)

Ahoj, je to opravdu zajimavý. Miluju povídky v nichž se Harry dozví, že jeho rodiče nejsou jeho rodiče, ale jimi je někdo úplně jiný. Doufám jen, že ty komenty tu budou co nejdřív. Ráda bych se dozvěděla, jakt to pokračuje. A kdo je Harryho otec, tak to se nechám překvapit.

kjááásné

(BelaBlack, 23. 2. 2008 10:45)

super....krásná kapitolka i povidka (zatím se mi líbí) Myslím že jeho otec je....hmm... James nebo Sirius... a tajemná postava na konci je Lucius Malfoy..