Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.kapitola - Na ústředí

6. 3. 2008
No lidi... co říct? Nechali jste tu požadovaných 5 komentářů a tak jsem povinná přidat vám kapitolu ... Vím že mám celkem spoždění ale co se dá dělat? Dneska nemám moc času takže tu nechávám jen první část což mě mrzí... ale pokud tu do zítra budou 3 komemtáře jsem ochotná zítra přidat druhou část + 3 kapitoly k čemu si vyberete a limit se tentokrát ruší :-)
Tak a teď ještě jsem se chtěla zeptat jestli by někoho zajímal slash HP/TRR s tím že předem upozorňuju, že to nebude žádnej slaďák, ale bylo by to o tom, že Harry byl donucen vzít si Voldyho. Vím že takových povídek je celkem dost ale mě se na nich nelíbí fakt že Harry je tam vždycky jak hadrová panenka a udělá všechno co se po něm chce... a to bych ráda změnila...Co myslíte?No napište mi to do komentů ...

3.kapitola - Na ústředí
Byl to už týden co byl Harry na Grimauldově (píše se to tak ne?) naměstí 12 a za tu dobu se hodně změnil, nikoli vzhledově to by ostatně za týden nezvládl, ale psychicky.S nikým se nechtěl bavit a většinou jen seděl v pokoji a přemýšlel. Skoro nejedl a tak si o něj všichni začali dělat starosti... všichni až na Siriuse, který chápal jak se asi jeho kmotřenec cítí. On sám z toho byl dost zmatený.... Ještě jedna osoba však tušila co se děje byl to Remus Lupin, který jak víme též věděl o co jde. A rozhodl se si s Harrym promluvit a sdělit mu svou domněnku, která jak brzy uvidíme zamotá celý děj,ale nepředbíhejme a nechce Remuse zajít za Harrym ju?
"Harry."
"Co je? Remusi jdi pryč!" snažil se ho odbít Harry.
"Nepůjdu dokud ti něco neřeknu."
"Co?" zeptal se Harry spíš aby se Remuse co nejrychleji zbavil, než že by ho to opravdu zajímalo.
"Myslím si že James žije."
"Hloupost."
"Ne Harry poslouchej mě to není hloupost... Sirius ti určitě řekl o tom paměťovém kouzle co James seslal na Narcisu?Nemám pravdu?"
"Jo řekl, ale co to s tím má co..." zasekl se Harry konečně mu došlo co tím Remus myslí a naplnil ho pocit ... zvláštní pocit štěstí, který stejně rychle jako se objevil také zmizel, aby byl nahrazen zcela jiným pocitem. Pocitem beznaděje silnějším než cokoli jiného."Možná že žije, ale já ho nikdy nenajdu." řekl smutně a rychle se otočil, aby skryl slzy, které se mu valily z očí.
"Určitě exsistuje nějaké kouzlo nebo nějaký jiný způsob jak Jamese najít." zamyslel se Remusu.
"Asi máš pravdu nesmím to tak rychle vzdávat, ale připadá mi jako bych ho znovu ztratil."

***************************************************************  Od toho dne se Harry všemožně snažil najít způsob, jak najít svého otce, ale nedařilo se mu to ... a zase začínal ztrácet naději. Jako by to nebylo málo Remus se Siriusem museli odjet na nějakou misi pro řád...
Už to nemohl vydržet potřeboval si s někým promluvit, nezvládal být na všechno sám, ale nevěděl jak... Jak jim to má říct? Navíc musel být opatrný, Sirius mu nejednou naznačoval, aby byl opatrný a radši o tom nikomu neříkal...
"Harry řekni co se děje... já mám o tebe strach. Chováš se divně, nejiš, nespíš..." vytrhl ho ze zamyšlení starostlivý dívčý hlas.
"Ginny já musím to někomu říct, ale slib mi, že to nikomu neřekneš. Ani Ronovi a Hermioně, prosím."
"Jistě Harry." začervenala se Ginny a přisedla si k Harrymu na postel.
"Víš moje matka je narcisa Malfoyová a je možné, že můj otec stále žije." vyhrkl Harry co nejrychleji to šlo, snad z důvodu, aby si to ještě nerozmylel.
"To... to přece není možné ne?" zeptala se Ginny.
Harry jí poctivě řekl všechno co věděl a požádal ji o pomoc. Ginny vidíc v tom příležitost jak být Harrymu častěji na blízku šťastně přikývla.
Přesto, že začali hledat dva stále nemohli nic najít... a prázdniny ubíhaly bláznivým tempem ... ostatně tak jak je to pro ně typické... Nestačíte se ohlédnout a jsou v háji.
A tak přišel ten den, který mě vždycky totálně zdeptá... 1.září a také Harryho první stopa v hledání Jamese...
                                          to be continued...
P.S. sorry lidi ale čas sou peníze a bohužel pro mě nemám ani ten čas a ani peníze... se štěstím se sem ještě dostanu a něco přidám, ale to se neví...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kykaja.blog.cz

(Kynara Nara, 5. 6. 2009 22:54)

to je SEX(y), akorát by mohli být kapitolky trošku delší :) Zkus to nějak rozepsat x), doufám, že v této povídce budeš pokračovat, páč je to SEX(y)

Čauves

(manik, 5. 4. 2008 12:26)

Páni! smekám klobouk, je to vážně zajímavý =)
sice nejsem zrovna nadšenej fanoušek pro tyhle rodinný vztahy mezi Dracem a Harrym, ale dá se to zmáknout.
taky se mi líbí že je tam Sirius, nějak ho mám poslední dobou nedostatek, as to že tam možná bude i Jimmy je více než dobrá zpráva. Vlastně celej námět je skvělej, jen by to chtělo další kapitolku, tak šup sem s ní!!! =oD

lol

(Pheobe, 30. 3. 2008 17:12)

Má to sqelý námět. tak by to chtělo v tom alespon pokračovat :)

10.3. 2008

(Amazonka, 10. 3. 2008 9:20)

je to skvělýý!!!:) doufám, že bude brzy pokračování!!

No nic

(Ivi, 8. 3. 2008 13:48)

jejda,jaksi jsem to obratila..no nic,jsem tu opet,ale newa(snad)precetla jsem si to znova a jinaq ti rikam muj nazor na slash HP/TRR,je to dobry napad udelat neco jinyho...bude to jednorazovka nebo kapitolovka?
uz tu fakt necham prostor jinym,ale ja mam otazek...
napis mi kdyztaq na me icq

Ivi

(POZOR!!!, 8. 3. 2008 13:44)

hi...no,musim ti jenom řict,teda napsat,ze je to hezka povidka...a taqy se te chci zeptat,tohle bude slash?ja je moc nemusim,taq se radeji ptam...jinaq oki kapca a tesim se na dalsi...doufam ze mi odpovis...

Super:)

(Janinka, 8. 3. 2008 10:50)

Zajímavý začátek, jakpak to bude dál?:))
Chtěla bych ty kapči k tomuhle. Nápad se slashem se mi moc líbí, už se na něj těším;)))))))))

Fajn

(AnnaRakouska, 6. 3. 2008 20:00)

Ahoj, je to super. Tak doufám, že se dočkám, co nejdříve pokračování. A vybírám si, že bych chtěla tak dvě kapitolky k téhle povídce a jednu kapitolku k Vyplněná přání 1.