Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.kapitola- Pohádka pro Brumbála

18. 2. 2008
Ahoj lidi!
Takže prvně pár nudných řečí na začátek: Komenty nic moc ... Doufám ale že se to spraví...A tímto bych chtěla poděkovat jedinému člověku který mi tu nechal koment :-) .Díky je to od tebe hezký!!!!Za ty kody se omlouvám hned co to dopíšu pokusím se je odstranit :-).Doufám že se ti kapča bude líbit a necháš mi tu zase kometn...

3.kapitola-Pohádka pro Brumbála
Je to k zbláznění... ale když tak nad tím přemýšlím já už více či méně blázen sem takže v tom problém nebude...
"Tak mi sakra poraďte co řeknem Brumbálovi?" vyjela jsem vztekle na svý ubohý kámošky, kterým se samím přemýšlením až kouřilo z uší.
"Já ho miluju!" oznámila mi zasněně Jana. Koho sakra? Asi jsem blbá ale mě to prostě nedochází to jako miluje Brumbála?Né to je blbost!Brumbál není ehm její věková skupina...
"Promiň ale koho miluješ?"zeptala jsem se naštvaná sama na sebe že se zabývám takovýma chujovinama...
"No přece Jamese!"odpověděla mi tónem kterým vysvětlujete malému děcku, že trouba pálí (i když tohle je sporné já jsem taky trouba a upřímně řečeno nepálím :-) ).
"To je hezké!A co mi povíš ty?" ušklíbla jsem se ironicky.
"Jó jasně máš pravdu!" přikývla Katka a věnovala mi milý úsměv.
"Cože?!" zašeptala jsem zdeptaně.
"No přece ... o čem to vlastně mluvíme?" zamyslela se Katka.
"Snažíme se vymyslet co řekneme Brumbá...Do háje!!!" To není možný!Proč zrovna já musím mít tak cáklý kámošky... a proč Brumbál musel přijít zrovna teď? Co jsem komu udělala? Vlastně spoustě lidí jsem ... hups to jsem říct nechtěla :-) .
"Dobrý den pane profesore!Vím na co se chcete zeptat... ale já víte nic si nepamatuju.Nic z toho co bylo předtím než jsem se objevila v lese.Probudila jsem se tam a uviděla v dálce na kopci hrad, a tak jsem se vydala sem cestou jsem potkala Jenny a Amy, podle toho co mi řekly si taky nic nepamatují..." blábolila jsem polohlasně a pohled zarývala do dveří za Brumbálem.Sami přece musíte uznat, že by byla blbost říct mu pravdu.
"To je divné slečno ..."zamyslel se Brumbál a podivně mu zajiskřilo v očích. Nevěří mi!Bože on mi nevěří!Co budu dělat?-A co sis myslela, že ti uvěří tuhle hovadinu?Ty jsi ale najivka!-Já vím ale co jsem měla říct?-Že jsi zdrhla ze cvokárny.-Jo to jsem mu... počkej cože?!-Chceš abych to opakovala?
"Greenová, jmenuju se Isabella Greenová."zopakovala jsem své vymyšlené jméno.
"Ach ano slečno Greenová.Nevzpomínáte si jestli jste čarodějka?" zeptal se mě.Spadl mi obrovskej kámen ze srdce ať mi věří nebo ne neřeší to!Brumbále jsi machr!
"Já, já nevím...nemůžu si vzpomenout.
"No to nevadí pujčte si moji hůlku a zkuste nějaké kouzlo."řekl a podal mi ji.Isabello ty jsi pako!Rychle si vybav nějaký kouzlo a pokus se ho provést a dělej!Vzala jsem si nabízenou hůlku a se smíšenýmy pocity vykřikla: "Expecto patronum." Jediné kouzlo o kterém jsem bezpečně věděla vše co se dalo.Prosím, prosím ať se to povede jinak nevím co budu dělat???Nikdy jsem opravdu nevěřila, že by se to snad mohlo povést a nikdy by jste nevěřili jakej šok jsem z toho měla, když z hůlky vyletěl stříbrný tygr a začal pobíhat po místnosti.
"To je úžasné slečno Greenová!Nechtěla by jste tu studovat?"zeptal se mě Brumbál a já přikývla.Pak se to samé opakovalo i s Jenny (Janou) a Amy (Katkou).Samozřejmě to obě odsouhlasily a v ten okamžik se mi splnilo jedno velké přání... přesto jich ještě spousta zbývá :-).
"Zítra s vámi tedy někoho pošlu na Příčnou ulici.Dobrou noc."
"To bylo teda blbý!" rozesmála se Amy.
"Tak až vymyslíš něco lepšího dej mi vědět..."odsekla jsem naštvaně a oblečená vlezla do postele.
"Ale tak se nezlob Iso!To byl jen vtip." začala se mi hned omlouvat.
"Vždyť já vím.No nic lidi dobrou noc."
"To snad nemyslíš vážně?Ty chceš spát oblečená?!" zhrozila se Jenny.
"Jenny nemel a zamysli se vždyť pyžamo je taky oblečení, tak je snad jedno v čem spím..."zamumlala jsem rozespale.
"Tak jo spi si v čem chceš!"
Ještě asi půl hodiny trvalo než obě usnuly, ale za to čekání to přece jen stálo...Když jsem získala jistotu, že obě spí tiše jsem se zvedla a vydala se ke dveřím... KONEC!!!
P.S. Při psaní jsem se tak nějak rozhodla a když se tu objeví ještě dnes 3 komenty ... tak já sem dám něco dalšího.
Pá Isa
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

koment

(krtek, 29. 2. 2008 22:43)

Ahoj, tuhle stránku jsem našel teprve dneska, ale vypadá to, že bys mohla být nadějná autorka :-) zatím se mi to líbí a doufám, že se dočkáme pokračování co nejdřív :-). krtek

Supa

(Dee, 19. 2. 2008 15:00)

Ten článek je fakt bájo...docela prča...taky se těšim na pokračování!! Ale musíš na tom blogu ještě hooodně máknout! Jinak ok ;-)

Menší rada

(AnnaRakouska, 19. 2. 2008 0:24)

Ahoj, dala bych ti jednu radu skus se spřátelit, přes blogy s lyliannou. Nevím jestli znáš její blog, ale pro jistotu ti to sem napíšu, lylianna.mujblog.info. Zkus jí poprosit jestli by si tě mohla dát do odkazů, pak by si sem lidi určitě cestu našli, lyl má hodně čtenářů. A taky bych to zkusila u Cissy, ta má čtenářů ještě víc. Už jsem obě požádala o povolení dát do komentářů reklamu na tento blog, kde si to určitě někdo přečte. Nebo to zkus i u jiných lidí, určitě sem čtenáři přijdou.
P.S.: u předchozího p.s. je správně slovo vyťukám. :-)

Bezva a dál?

(AnnaRakouska, 18. 2. 2008 23:59)

Děkuju za poděkování, ale nemáš za co. Komentovat budu dál, a jak říkám čtenáři si cestu najdou. Bylo to moc hezký, líbila se mi zvlášť originální historka pro Brumbála, takovou jsem snad ještě nikde nečetla. Těším se jak to bude pokračovat. Zatím ahoj a zítra se sem mrknu zase.
P.S.: s těmi kódy je to celkově bezva nápad, ale já mám notebook a tam je to s číslama horší, takže než je celý vytikám tak uteče spousta vody :-)