Jdi na obsah Jdi na menu
 


7.kapitola - Nebelvír vs. Zmijozel

9. 3. 2008
Ahoj lidi! Tahla kapitola je pro Annu, která mi tu jako jediná narozdíl od vás nevděčníků nechává pravidelně komentáře a bez jejíž podpory bych to asi vzdala už na začátku... Moc ti děkuju!!!Jo ldi tohle je jen první polovina ju?Druhá bude někdy příště ...ale komenty nezaškodí... No a teď bez dlouhých obkeců...

7.kapitola - Nebelvír vs. Zmijozel
Kdo by si pomyslel, že se to takhle zvrtne? No ať to byl kdokoli já určitě nee a kdyby se mi to pokusil říct asi bych ho poslala do háje, ale vidíte stalo se to! V 10 hodin jsme se já, Jenny, Sirius, James, Amy a ta černovláska za zmijozelu sešli ve vstupní síni.A teď mi konečně došlo kdo je ta holka a to zjištění mě zasáhlo takovou silou jako bych dostala facku. Belatrix Blacková! Tak to se mi snad jenom zdá.
"Ahoj Amy." řekla Jenny zřejmě šťastná že ji vidí.
"Ty se s tou chátrou bavíš?" zeptala se Belatrix opovržlivě.
"Ne samozřejmě že ne proboha jak tě to mohlo napadnout Bello?" zeptala se uraženě Amy a já jen doufala že špatně slyším.
"Chátra no to jsi Bello a vždycky budeš... no ale nikdy bych nevěřil že to takhle veřejně přiznáš..." usmál se Sirius sladce.
"Za to zaplatíš ty špíno, ty krvezrádče ty... ty... ty." rozčilovala se Belatrix.
"No mám dojem že asi trávíš moc času s mou drahou matinkou a nerozčiluj se budeš mít vrásky." odvětil přemýšlivě Sirius. Tohle už Belatrix nevydržela a vytáhla hůlku. Sirius rychle vytáhl tu svou ale nepřestával se Belle posmívat. "Co s tou hůlkou Bello chceš mi vypíchnout oko?" To už kdo ví proč vytáhla hůlku i Amy a zamířila na Jamese, který jen nezůčastněně sledoval dění.
"Hej Amy co blbneš?" zeptala jsem se nechápavě.
"Co je tobě do toho?" vykřikla a zaůtočila na mě.Hmmmm tak tohle je v háji... než tu hůlku vůbec vytáhnu tak je po mě. Za pokus nic nedám... Rychle jsem šáhla do kapsy a hledala hůlku.Už jsem ji napůl vytáhla když do mě silou parního válce vrazila ta zatracená kletba! Odhodila mě na zeď a já stratila vědomí.... Kdo ví co se dělo pak....
To be continued.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Začíná to hodně zajímavě

(AnnaRakouska, 9. 3. 2008 23:23)

Ahoj, děkuju za věnování. Komentáře budu nechávat pravidelně dál a snad tě to bude i povzbuzovat k dalšímu psaní. Tak ale teď ke kapitolce. Začíná to opravdu dobře a jsem zvědavá, jak to bude pokračovat.